Aktuality

                             Den mopse 29.9. 2019

Jako každý rok, tak i letos pořádá Mops klub ČR Den mopse!

Hoffmanův dvůr  - Vinořské náměstí 34, 190 17 Vinoř

Milí páníčci placatých čumáčků, vezměte své mopsíky a přijďte se zúčastnit této události!  A i když tento den patří hlavně mopsíčkům a mopsinkám , vítáni jsou i všichni ostatní pejsci. Samozřejmě můžou také dorazit milovníci plemene, kteří ještě nemají to štěstí a chrochtáček jim doma zatím chybí. V 10:00 proběhne zahájení Dne mopse. Akce potrvá přibližně do 15:00, návštěvníci mohou v areálu zůstat i déle. Těšit se můžete na různé soutěže včetně modní přehlídky (nezapomeňte si proto vzít pro své mopsíky kostýmky, ať se můžete této soutěže zúčastnit :)), dále na charitativní bazárek* a tombolu.

Přihlašováni do soutěží bude do 10:30! Prosíme, nezapomeňte na očkovací průkazy vašich čtyřnohých kamarádů!

Vstup na akci je pro členy MK ČR a 1 osobu v doprovodu zdarma, pro nečleny činí vstupné 100 Kč/osoba + 50 Kč/pejsek.

Změna programu vyhrazena


                      Klubová výstava Mops klubu ČR 2019


                    Návrh rozhodčích pro výstavy v r. 2020


Nové podmínky pro získání titulu Klubový šampion Mops klubu České republiky

  • od 1.10.2019 dochází ke změně podmínek pro udělení titulu Klubový šampion Mops klubu ČR.
  • Nově je k udělení titulu Klubový šampion Mops klubu ČR potřeba získání titulu CAC nebo r. CAC na Klubové nebo Speciální výstavě pořádané Mops klubem ČR a získání titulu CAC nebo r. CAC na Mezinárodní výstavě pořádané pod záštitou FCI.
  • Rovněž dochází ke změně bodového ohodnocení některých výstav.
  • Minimální počet bodů potřebný k získání titulu zůstává pro psa i fenu stejný.
  • Nové podmínky pro udělení titulu Klubový šampion Mops klubu ČR a nové bodové ohodnocení výstav se vztahuje na všechny žádosti o přiznání titulu Klubový šampion Mops klubu ČR doručené klubu od 1.10.2019. U žádostí doručených od 1.10.2019 musí být VŠECHNY výstavy v bodovací tabulce obodovány dle bodování účinného od 1.10.2019 - tzn. bodování se v tomto případě vztahuje i na výstavy absolvované před 1.10.2019. Rozhodujícím okamžikem pro použití nového bodového ohodnocení je den doručení žádosti klubu.