Inzerce

Chcete-li inzerovat, napište nám na mail: chvala.v@seznam.cz

Inzerce je zde možná pouze pro štěňata za které byl odveden poplatek do MKČR


Chovatelská stanice Z Tiských skal, nabízí k prodeji štěňátko Mopse fenku, narozená 11.8.2019. Štěňátko je po úspěšných rodičích, otec Bright Brilliant Maestro, import Ukrajina ( Patelly 0/0, PDE n/s a matka Amálka z Tiských skal, odchov ČR ( Patelly 0/0, PDE n/n). Fenka je odčervena, naočkována, očipována a bude předána s Pet pasem, kupní smlouvou a PP. K odběru je ihned v Tisé na Ústecku. Prohlídka je možná po telefonické domluvě. Tel: 723806532.


CHS HEJAKRAL nabízí k prodeji čtyři béžové mopsí kluky, nar.28.8.2019 po otci C.I.B. MultiCh. Uno Momento My Little Giant ( import Maďarsko, patelly 0/0, PDE n/n) a matce CH. X-Lady Hejakral (linie Star Gooseberrys Welcome to Thailand - import Thajsko, patelly 0/0, PDE n/s). Kluci budou k odběru po 25.10.2019 a budou odčervení, očkovaní, čipovaní s vystaveným Pet pasem a výbavičkou do nového domova. Po předchozí dohodě uvítáme návštěvy, oba rodiče jsou majetkem chovatele. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí.

Více informací na mail sikulova.jana(a)volny.cz, nebo tel. 728817829 (večer), rodiče a vrhy můžete vidět i na www.hejakral.com


.. místo pro Váši inzerci!