03.10.2015 - speciální výstava mopsů - litoměřice
Posuzoval: mgr. zuzana brotánková
 

jméno psa chs RegNr chovatel majitel Pohl. Trida BARVA výsledek
Zheyhe for Olegrin RKF 4130511 Muratova Elvira Ustimenko Alina psi  třída mladých aprikot V1, CAJC
JACK Šimíček Šimíček CMKU/MOP/6573/15 Šimandlíková Renata  Kocandová Dana psi  třída štěňat ČERNÝ VN1
BENEDICT  Dog-Lome CMKU/MOP/6254/14 Krsová Jiřina Michalcová Radka psi  mezitřída ČERNÝ V1,CAC
Glorious Future Deklareishen Men CMKU/MOP/6277/-14/13 Zhirova Ekaterina A. Olivová Lucie  psi  třída otevřená ČERNÝ V1, CAC, VIT SPEC VYST,BOS
OTHELLO BLACK Hejakral CMKU/MOP/6188/13 Šikulová Jana Dvořák Daniel psi  třída otevřená ČERNÝ V2, RCAC
OZIRIS Dog-Lome CMKU/MOP/6018/12/14 Krsová Jiřina Nýčová Hana psi  třída vítězů ČERNÝ V1,CAC
Cecilie Georgina Span dog´s CMKU/MOP/6461/14 Klozová Jana Klozová Jana feny  třída mladých ČERNÝ V2, RCAC
PARADISE ROSE BLACK Hejakral CMKU/MOP/6438/14 Šikulová Jana Dvořák Daniel feny  třída mladých ČERNÝ V1,CAJC
JULLIE Zlatá nymfa ČMKU/MO/5290/14 Karásková Hana Karásková Hana feny  mezitřída ČERNÝ V1,CAC
Greyce Šimíček Šimíček 6100/13 Šimandlíková Renata Šimandlíková Renata feny  třída otevřená ČERNÝ V2, RCAC
JEZABEL Zlatá nymfa CMKU/MOP/5289/14 Karásková Hana Krsová Jiřina feny  třída otevřená ČERNÝ V1,CAC
Chateau de carlin Fier Felix Firth RKF 4234035 Gvozdeva Anastasia Shmaltsel Elena psi  třída štěňat PLAVÝ NEDOSTAVIL
IGNÁC ISTAKO CMKU/MOP/6527/15 Hromová Alena Procházková Petra psi  třída dorostu PLAVÝ VN2
PERFECT FLYING WINNER CMKU/MOP/6576/-15/15 Zlatareva  Svetlana  Šimandlíková Renata psi  třída dorostu PLAVÝ VN1
Cassidy Queen´s Hermelin CKMU/MOP/6421/14 Křížová Věra  Martínková Michaela psi  třída mladých PLAVÝ V2
JE TˇAIME MAGIA  FIORE JCh., CMKU/MOP/6395/-14/14 Filippová E.A. Panýrek Patrik psi  třída mladých PLAVÝ V1,CAJC
Zoly Z lobkovickkých vinic CMKU/MOP/6337/14 Hubálková Blanka  Palenickova Patricie psi  třída mladých PLAVÝ V3
CHIPS Pibaro Ch., CMKU/MOP/6011/12 Panýrek Patrik Panýrek Patrik psi  třída otevřená PLAVÝ V1,CAC
Uno Momento My Little Giant 6442 Nagy Anikó  Šikulová MVDr Jana psi  třída otevřená PLAVÝ V2, RCAC
DOMINO EFFECT OASIS  Ch., CMKO/MOP/6373/-14/14 Dronova E.A. Panýrek Patrik psi  třída vítězů PLAVÝ V1,CAC
Chateau de Carlin Jonne de Josse CMKU/MOP/5639/-11/12 Gvozdeva Anastasia Shmaltsel Elena psi  třída vítězů PLAVÝ NEDOSTAVIL
CEWIN  Zlatá nymfa CMKU/MOP/4276/06/08 Karásková Hana Michalcová Radka psi  třída veteránů PLAVÝ V1,BOV
HENESSY Dog-Lome CMKU/MOP/6558/15 Krsová Jiřina Karásková Hana feny  třída štěňat PLAVÝ NEDOSTAVIL
GHEE Dog-Lome CMKU/MOP/6488/15 Krsová Jiřina Krsová Jiřina feny  třída mladých PLAVÝ V2
IMBRI  ŠIMÍČEK CMKU/MOP/6466/14 Šimandlíková Renata  Šimandlíková Renata feny  třída mladých PLAVÝ V1,CAJC
ISIS Helza CMKU/MOP/6392/14 Kecová Helena Kecová Helena feny  třída mladých PLAVÝ V3
CHICHI Snug CMKU/MOP/2648/13 Mazák Vladislav Vyskočilová Alena  feny  mezitřída PLAVÝ V1,CAC
JACKIE Zlatá nymfa CMKU/MOP/5288/14 Karásková Hana Karásková Hana feny  mezitřída PLAVÝ V3
Montes Auri Spice Girl CMKU/MOP/6522/-15/14 Chekalenko E.Yu. Hájková Jarmila feny  mezitřída PLAVÝ V2,RCAC
WALERIE Pibaro JCh., CMKU/MOP/6281/14 Panýrek Patrik Panýrek Patrik feny  mezitřída PLAVÝ NEDOSTAVIL
Grace Kelly Istako CMKU/MOP/6163/13 Hromová Alena Hromová Alena feny  třída otevřená PLAVÝ V2,RCAC
ORRY Pibaro Ch. CMKU/MOP/6145/13 Panýrek Patrik  Panýrek Patrik feny  třída otevřená PLAVÝ V1,CAC
Frutella iz Zhemchuzhiny Kuzbassa Ch., CMKU/MOP/6353/-14/13 Kosenko I.A. Panýrek Patrik feny  třída vítězů PLAVÝ V1,CAC,VIT.SPEC.VYST,BOB
Krasivaja Pibaro  iz Strogino  ICh.,Ch.. CMKU/MOP/4772/-08/07 Lutsenko L. Panýrek Patrik feny  třída veteránů PLAVÝ V1